Młyny Mogilska » Mogilska Młyny
Pomiędzy
Mogilską i Ładną
Nowy kwartał miasta z budynkami mieszkalnymi i komercyjnymi.

Całościowa koncepcja mieszkalno-usługowa wykorzystująca potencjał miejsca z charakterystycznymi krakowskimi młynami. Przestrzeń zaprojektowana w każdym detalu.
ZOBACZ KATALOG
Wszędzie blisko

Młyny Mogilska oferują doskonałą lokalizację, miejską infrastrukturę i komunikację. W pobliżu inwestycji znajduje się szereg placówek edukacyjnych – od żłobków i przedszkoli, przez szkoły podstawowe i średnie – aż po placówki renomowanych wyższych uczelni. W zasięgu ręki są także obiekty sportowe i rekreacyjne.

  • Centrum miasta (zaledwie 2,6 km od Plant)
  • Centrum wydarzeń (0,9 km do Tauron Arena)
  • Centrum relaksu (0,4 km do Parku Lotników, 1,4 km do Ogrodu Doświadczeń im.Stanisława Lema, 1,5 km do pływalni na Eisenberga)
  • Centrum stylu (zachwycająca architektura i wnętrza części wspólnych w samej inwestycji)
>
Miasto w mieście

Połączenie historycznej tkanki miejskiej z nowoczesnością. Budynki o funkcji mieszkalno-usługowej oraz rozbudowane części lifestyle’owe dedykowane mieszkańcom. Przemyślana całość.

Do pracy na Młynami Mogilska przystępowaliśmy ze świadomością wartości tego miejsca, a także szansy stworzenia czegoś ponadczasowego przy zastosowaniu filozofii działania, którą praktykujemy od kilkudziesięciu lat, a której słowami kluczami są kontekst oraz równowaga (rozumiana jako harmonia i umiar). Współczesny świat, kryzys klimatyczny, zmiany społeczne zmuszają nas do daleko idących przewartościowań naszych dotychczasowych sposobów miejskiego życia. Młyny Mogilska włączają się w te poszukiwania proponując nowe spojrzenie na „życie w mieście”.

JÓZEF BIAŁASIK, ARCHITEKT, B2 STUDIO

Stworzyliśmy NOHO, by zapoczątkować zupełnie nowe podejście do branży deweloperskiej. Przedstawić rozwiązania, niedostępne dotychczas na rynku, wprowadzić standardy, które podniosą jakość życia.

Wyszukujemy wyjątkowe miejsca i przywracamy blask historycznym budynkom w największych miastach w Polsce. Skupiamy się na tym, by w pełni wykorzystać potencjał danej lokalizacji. Staranie planujemy przestrzeń, która posłuży nie tylko naszym Klientom, ale również lokalnym społecznościom.
Założyciele Noho Investment

Rafał Kula

Absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Na przestrzeni kilkunastu lat jako udziałowiec i członek zarządu, zaangażowany w szereg projektów deweloperskich segmentu premium. Zasiada w Zarządach kilkunastu firm inwestycyjnych i deweloperskich. Wizjoner rynku deweloperskiego.

Sebastian Kulczyk

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Studiował także w London School of Economics. Międzynarodowy inwestor, przedstawiciel czwartego pokolenia rodziny polskich przedsiębiorców, od dwóch dekad aktywnie zaangażowany w budowę i rozwój sektora nowych technologii. Ambasador nowoczesnego i odpowiedzialnego społecznie myślenia w biznesie. Jest twórcą Pho3nix Foundation – globalnej organizacji społecznej, która wspiera na całym świecie dzieci i młodzież w realizacji marzeń o sportowej karierze.

Wielkomiejska
sztuka
Młyny Mogilska, jako esencja wielkomiejskości, wyrażą wibrującą energię miasta. Na dziedzińcu inwestycji stanie rzeźba z serii Boty cenionego artysty rzeźbiarza, profesora krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, Pawła Orłowskiego.

Sztuka to w końcu niewyczerpane źródło energii i inspiracji.