NOHO Lifestyle

Młyny Mogilska to części wspólne dedykowane mieszkańcom, umożliwiające realizację pasji, bądź czerpanie radości ze wspólnych chwil, takich jak rodzinna impreza w dedykowanym pokoju klubowym (wyposażonym w kuchnię, jadalnię i część wypoczynkową); spotkanie z przyjaciółmi w sali kinowej albo pokoju gier (wyposażonym w najnowsze konsole, planszówki oraz automaty vintage), czy też joga, sesja treningowa w sali fitness, lektura w coworkingu połączonym z czytelnią albo chwila dla siebie w pokoju majsterkowicza.

01

Coworking z czytelnią

Dobrze jest pracować z domu, jeszcze lepiej z dedykowanej przestrzeni blisko domu.

Coworking z czytelnią w Młynach Mogilska to ergonomicznie zaprojektowane i wyposażone biuro do dyspozycji mieszkańców w samej inwestycji. Coworkingowa atmosfera sprzyjać będzie też nawiązywaniu sąsiedzkich relacji.

Zobacz galerię wizualizacji

Zobacz panoramę 360°

02

Pokój klubowy

Spotkanie z przyjaciółkami, wieczór kawalerski, a może rodzinne urodziny dziecka?

Pokój klubowy to wielofunkcyjna przestrzeń wyposażona w kuchnię, część barową, a także salon wypoczynkowy z telewizorem, do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. W Twoje ręce oddajemy przestrzeń spotkań, a cała reszta zależy od Ciebie.

Zobacz galerię wizualizacji

Zobacz panoramę 360°

03

Pokój gier

Powrót do czasów młodości albo realizacja aktualnej pasji.

Pokój gier to prywatne centrum rozrywki dla miłośników nowoczesnych technologii bądź gier w tradycyjnym wydaniu. Znajdziesz w nim popularne konsole, planszówki oraz automaty vintage. Relaks gwarantowany.

Zobacz galerię wizualizacji

Zobacz panoramę 360°

04

Sala kinowa

Kino z idealną akustyką, profesjonalnym oświetleniem i wygodnymi kanapami.

To dla mieszkańców Młynów Mogilska standard. Prywatny seans najnowszej premiery filmowej, ulubione seriale, czy wydarzenia sportowe, obejrzysz w najlepszej jakości kilka kroków od swojego apartamentu.

Zobacz galerię wizualizacji

Zobacz panoramę 360°

05

Fitness i joga

Zapomnij o karnecie na siłownię.

W Młynach Mogilska o zdrowie i kondycję zadbasz bezpośrednio w inwestycji. A my zadbamy nie tylko o profesjonalny sprzęt, ale i niepowtarzalny design, motywujący do ćwiczeń we własnym tempie.

Zobacz galerię wizualizacji

Zobacz panoramę 360°

06

Pokój masażu

Jeśli trening, joga, kino, bądź gry to za mało, w regeneracji pomogą Ci profesjonalni masażyści. Wprost z własnego apartamentu trafisz do komfortowej przestrzeni i... w dobre ręce.

Zobacz galerię wizualizacji

07

Strefa dla dzieci

Miejsce, które pokocha Twoje dziecko.

Bezpieczna przestrzeń, która pozwoli kreatywnie i przyjemnie spędzić czas. Świetnie wyposażony pokój z zabawkami i materiałami, które zapewnią to, co najważniejsze: rozwój Twojego dziecka.

Zobacz galerię wizualizacji

08

Pokój majsterkowicza

Drobne naprawy domowe i samochodowe, a może oddanie się rzemieślniczej pasji?

W Młynach Mogilska znajdziesz dedykowane pomieszczenie pełne narzędzi. Tutaj rozwiążesz problemy albo stworzysz nowe rozwiązania.

Zobacz galerię wizualizacji

09

Dodatkowe udogodnienia

Myjnia samochodowa, myjnia dla psa, ładowarki elektryczne, miejsce postojowe z gniazdem 230V, rowerownia, wózki na zakupy w garażu, pomieszczenie na paczki z chłodnią, pokój listowy.

Zobacz galerię wizualizacji

Zobacz panoramę 360°

Znajdź apartament

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton