Lifestyle » Mogilska Młyny
Wyższy
komfort życia
Szereg użytecznych przestrzeni wspólnych. Od coworkingu po salę kinową oraz funkcjonalnych rozwiązań takich, jak myjnia samochodowa, ładowarki elektryczne czy myjnia dla psa.
NOHO Lifestyle
Młyny Mogilska to części wspólne dedykowane mieszkańcom, umożliwiające realizację pasji, bądź czerpanie radości ze wspólnych chwil, takich jak rodzinna impreza w dedykowanym pokoju klubowym (wyposażonym w kuchnię, jadalnię i część wypoczynkową); spotkanie z przyjaciółmi w sali kinowej albo pokoju gier (wyposażonym w najnowsze konsole, planszówki oraz automaty vintage), czy też joga, sesja treningowa w sali fitness, lektura w coworkingu połączonym z czytelnią albo chwila dla siebie w pokoju majsterkowicza.
01
Coworking z czytelnią
Dobrze jest pracować z domu, jeszcze lepiej z dedykowanej przestrzeni blisko domu. Coworking z czytelnią w Młynach Mogilska to ergonomicznie zaprojektowane i wyposażone biuro do dyspozycji mieszkańców w samej inwestycji. Coworkingowa atmosfera sprzyjać będzie też nawiązywaniu sąsiedzkich relacji.

GALERIA WIZUALIZACJI
1 1 1 1
02
Pokój klubowy
Spotkanie z przyjaciółkami, wieczór kawalerski, a może rodzinne urodziny dziecka? Pokój klubowy to wielofunkcyjna przestrzeń wyposażona w kuchnię, część barową, a także salon wypoczynkowy z telewizorem, do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. W Twoje ręce oddajemy przestrzeń spotkań, a cała reszta zależy od Ciebie.

GALERIA WIZUALIZACJI
1 1 1 1 1 1
03
Pokój gier
Powrót do czasów młodości albo realizacja aktualnej pasji. Pokój gier to prywatne centrum rozrywki dla miłośników nowoczesnych technologii bądź gier w tradycyjnym wydaniu. Znajdziesz w nim popularne konsole, planszówki oraz automaty vintage. Relaks gwarantowany.

GALERIA WIZUALIZACJI
1 1 1 1 1 1 1 1 1
04
Sala kinowa
Kino z idealną akustyką, profesjonalnym oświetleniem i wygodnymi kanapami. To dla mieszkańców Młynów Mogilska standard. Prywatny seans najnowszej premiery filmowej, ulubione seriale, czy wydarzenia sportowe, obejrzysz w najlepszej jakości kilka kroków od swojego apartamentu.

GALERIA WIZUALIZACJI
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
05
Fitness, joga i pilates
Zapomnij o karnecie na siłownię. W Młynach Mogilska o zdrowie i kondycję zadbasz bezpośrednio w inwestycji. A my zadbamy nie tylko o profesjonalny sprzęt, ale i niepowtarzalny design, motywujący do ćwiczeń we własnym tempie.

GALERIA WIZUALIZACJI
1 1 1 1 1 1 1
06
Pokój masażu
Jeśli trening, joga, pilates, kino, bądź gry to za mało, w regeneracji pomogą Ci profesjonalni masażyści. Wprost z własnego apartamentu trafisz do komfortowej przestrzeni i... w dobre ręce.

GALERIA WIZUALIZACJI
1 1 1 1
07
Strefa dla dzieci
Miejsce, które pokocha Twoje dziecko. Bezpieczna przestrzeń, która pozwoli kreatywnie i przyjemnie spędzić czas. Świetnie wyposażony pokój z zabawkami i materiałami, które zapewnią to, co najważniejsze: rozwój Twojego dziecka.
08
Pokój majsterkowicza
Drobne naprawy domowe i samochodowe, a może oddanie się rzemieślniczej pasji? W Młynach Mogilska znajdziesz dedykowane pomieszczenie pełne narzędzi. Tutaj rozwiążesz problemy albo stworzysz nowe rozwiązania.
09
Dodatkowe udogodnienia
Myjnia samochodowa, myjnia dla psa, ładowarki elektryczne, miejsce postojowe z gniazdem 230V, rowerownia, wózki na zakupy w garażu, pomieszczenie na paczki z chłodnią, pokój listowy.
Daj się zaskoczyć i zobacz nasze wizualizacje 360°